ZAREZERWUJ SWÓJ POKAZ DEMO!Zapytanie o cenę części zamiennych / zgłoszenie usterki

Od 1 maja 2014 r. INTRAC Polska oficjalnym dystrybutorem GROVE w Polsce


 


 

Kontakt

Piotr Kornacki
kom: +48 693 927 479
email: piotr.kornacki@intrac.pl

Michał Mikołajczyk
kom: +48 693 927 486
email: michal.mikolajczyk@intrac.pl

Krzysztof Łyko
kom: +48 693 927 478
email: krzysztof.lyko@intrac.pl

Maciej Kąkolewski
kom: +48 693 921 305
email: maciej.kakolewski@intrac.pl

 

INTRAC Polska wyłącznym dystrybutorem marki Grove w Polsce!
Począwszy od pierwszego maja INTRAC Polska jest wyłącznym dystrybutorem żurawi Grove w Polsce.  Żurawie marki Grove są wysoko cenione przez użytkowników całym kraju, obecnie w Polsce znajduje się około 200 dźwigów  tej marki.

"Jestem bardzo zadowolony z osiągnięcia porozumienia z Grove", mówi Prezes Grupy INTRAC Carl Leijonhielm .  „To dowodzi, że świat wiodących dostawców docenia naszą codzienną pracę w budowaniu sieci sprzedaży w krajach, w których działamy. Grove wypełnia lukę w naszej ofercie, cieszymy się, że teraz nasza oferta jest w pełni kompletna” – dodaje.

Rafał Federowicz, Dyrektor Zarządzający INTRAC Polska – „Żurawie o udźwigu od 30 do 400t otwierają przed nami bardzo interesujący rynek, wcześniej nie mogliśmy zaoferować swoim klientom nic w tej gamie maszyn. Już teraz zapraszam wszystkich na targi INTERMASZ, które odbędą się w dniach 21-24 maja w Poznaniu, gdzie zaprezentujemy jeden z modeli Grove – 4100L.”

Thorsten Bolender, Grove Area Sales Manager również jest zadowolony z osiągniętego porozumienia i dodaje: „INTRAC Polska zapewni wyższy poziom usług marki Grove w Polsce zarówno dzięki sprzedaży nowych, jaki i używanych maszyn. Dzięki bogatej sieci sprzedaży, INTRAC będzie bliżej klientów posiadających żurawie marki Grove. Czekamy na budowanie stabilnej relacji z klientami w Polsce, dzięki współpracy z INTRAC Polska.

Marka Grove, która jest zależna od Manitowoc Crane Group, jest wiodącym producentem dźwigów samojezdnych na całym świecie. Gama produktów obejmuje dźwigi: przemysłowo0terenowe, terenowe, samochodowe oraz przemysłowe o udźwigu od 30 do 400t.

 

Zapytania dotyczące serwisu oraz cześci zamiennych do maszyn GROVE prosimy kierować pod ogólnopolski numer:

+48 693 921 307