ZAREZERWUJ SWÓJ POKAZ DEMO!

Zapytanie o cenę części zamiennych / zgłoszenie usterki

Intrac Polska jest międzynarodowym dystrybutorem maszyn budowlanych CASE, teleskopowych Manitou oraz częścią Intrac Group AB - lidera na rynku ciężkiego sprzętu budowlanego w Europie Północnej.

Firma INTRAC Polska poszukuje zarówno doświadczonych pracowników: specjalistów i pracowników fizycznych, jak i uzdolnionych absolwentów i studentów wchodzących na rynek pracy, których interesuje branża maszyn budowlanych. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Handlowiec Maszyn

Czego oczekujemy od kandydata?
  • Znajomości rynku producentów i dystrybutorów maszyn budowlanych
  • Min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży maszyn budowlanych
  • Udokumentowanych sukcesów w sprzedaży
  • Zaangażowania, samodzielności i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań
  • Umiejętność i gotowość do pracy poza biurem
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Na czym polega praca?

Osoba pracująca w dziale sprzedaży maszyn odpowiedzialne jest za bieżące monitorowanie polskiego  rynku nowych i używanych maszyn budowlanych, pozyskiwanie nowych Klientów z branży oraz utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy.

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie aktywnego marketingu
  • Profesjonalna współpraca z obecnymi klientami INTRAC Polska
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Sprzedaż maszyn i osprzętów oferowanych przez INTRAC Polska
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Systematyczne sporządzanie raportów aktywności handlowej

Jeśli jesteś pełną energii i zapału do pracy osobą oraz chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, a także rozpocząć karierę pełną wyzwań i możliwości dołącz do naszego Zespołu !!